ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 9772094
nr 977 2094
Stig Månsson
(f. 1912), Sverige
Stig Månsson, Old Town, 1947, 60 x 49, wear, damages.
PASTEL, Stig Månsson, Gamla Stan, 1947, 60 x 49
Condition: slitage, skador
400
SEK 100
Monday August 31 2015
at 18:12:01
26/8 17:27:08